Strony www

Realizuję Twoją wizję

Współpracę z klientem zaczynam od omówienia projektu. Kleint przedstawia branżę, z którą związana jest jego działalność, omawiamy charakterystykę środowiska do którego skierowna będzie przede wszystkim treść. To pozwala stworzyć mi odpowiednio dopasowany projekt graficzny. Projekt na bierząco konsultowany jest z Klientem. Po ostatecznym zatwierdzeniu przystępuję do kodowania.

CMS? Nie ma problemu!

Tworzę strony oparte o system zarządzania treścią, czyli CMS. Witryny, które przygotowuje są oparte na platformie Wordpress - pozwala ona w bardzo prosty sposób zarządzać stroną oraz zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Wdrażam również fora oparte o PHPBB3. Rozwiązania proponowane przeze mnie zapewniają łatwość obsługi, przejrzystość treści, a także bezpieczeństwo forum. Zapewniam skuetczne metody ochrony przed spamem (co bywa często bolączką administratorów)

Nie masz jednak czasu opiekować się stroną?

Nie ma problemu! Zajmę się tym za Ciebie. Nie ma znaczenia, czy zmiany będą wprowadzane kilka razy w tygodniu, czy raz na kilka miesięcy. Wszystkie zmiany wprowadzane są w 24h od momentu zlecenia.

Responsywne strony

Dziś, gdy co raz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych bardzo ważne jest, aby odpowiednio dostosować stronę internetową - tak aby była dostępna w przystępnej formie dla wszystkich. Ze stron przygotowanych przeze mnie bez problemu skorzystają użytkownicy smartfonów, tabletów, czy mniejszych laptopów. Komfort przeglądania strony ma pozytywny wpływ na czas przebywania użytkowników na stronie, a co za tym idzie podnosi konwersję.

Najnowsze technologie

Tworzenie stron internetowych to moja pasja - dzięki temu pozostaję na bierząco z najnowszymi rozwiązaniami. Śledzę wszelkiego rodzaju blogi oraz cały czas rozwijam swoją wiedzę. Korzystając z moich usług możesz być pewien, że Twoja strona będzie spełniała wszystkie standardy oraz zachowa estetykę i przejrzystość formy. Nie boję się nieszablonowych rozwiązań, dzięki czemu Twoja strona staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów