Pozycjowanie

Jak osiągnąć sukces?

Ruch w internecie jest ogromny. Codziennie miliony osób szuka informacji o różnych produktach i usługach. Pozycjonowanie ma na celu poprawienie Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. W praktyce jednak pozycjonowanie sprowadza się do walki o pozycje w Google - to z tej wyszukiwarki korzsta ponad 90% internautów. Wysokie pozycje mogą zapewnić Ci tysiące odwiedzin dziennie i zdecydowany wzrost zysków. Aby jednak nie być gołosłownym, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

google

Dobór fraz

Oferuję Ci odpowiedni dobór fraz. Wiele firm postępuje w tej kwestii nieuczciwie - pozycjonują klientów na frazy, które nie generują ruchu. Jak ja pochodzę do tematu? Na początku współpracy dyskutuję z Klientem na temat listy fraz popartej statystykami miesięcznych wyszukiwań. Na tej podstawie wspólnie selekcjonujemy frazy, które będą pozycjonowane.

Płatność za efekty

Nie musisz martwić się, że zostaniesz naciągnięty. Korzystając z moich usług zapłacisz tylko za efekt - stawki ustalane są w zależności od branży. Posiadam wzór umowy - zlecenie, w której zawierane są wszystkie szczegóły odnośnie prowadzonych przeze mnie działań.

Zaistniej lokalnie!

google mapy

Wyszukiwarka Google zmieniała się wielokrotnie na przestrzeni lat. Co kilka miesięcy mamy do czynienia ze zmianami algorytmu, co ma większy lub mniejszy wpływ na pozycje. Programiści pracują nad tym, aby wyszukiwania były jak najbardziej dopasowane do preferencji użytkownika. W związku z tym Pani, która będzie szukała salonu kosmetycznego na samej górze pokażą się wyniki lokalne - z zaznaczoną lokalizacją na mapie. To bardzo przydatna funkcja - obok adresu internetowego znajduje się tam również telefon, który pozwala na natychmiastowy kontakt z firmą. W swojej ofercie mam również pozycjonowanie lokalne - dzięki moim działaniom Twoja strona wraz z danymi kontaktowymi znajdzie się na pierwszych pozycjach.

Śledź statystyki

Jak już wcześniej zaznaczyłem, nie mam zamiaru naciągać Cię na niepotrzebne koszty. Efekty moich prac możesz śledzić za pomocą strony, która umożliwia monitoring pozycji wszystkich pozycjonowanych fraz. Dostajesz również dostęp do szczegółowych statystyk odwiedzin Twojej strony. Dzięki temu realnie ocenisz, jaki wpływ na odwiedziny ma pozycjonowanie strony.